Náš tým

Miroslav Štrojsa

Vedoucí týmu

„Seznamte se s mými kolegy, kteří jsou vám připraveni poskytnout perfektní realitní servis i pohodový přístup.“

„Pracujeme srdcem.“

Ivana Beránková

Asistentka pro komunikaci

„První kontakt s klientem utváří obraz jednání celého týmu.“

Umění naslouchat a ochota pomáhat mě předurčily k mé profesi. Zakládám si na komunikaci s klienty založené na základech vstřícnosti. Dodržuji zásady profesionality a spolehlivosti za každé situace. Velmi mě baví pestrobarevnost realitního trhu i jeho neustálý vývoj. Cením si naší skvělé týmové spolupráce i toho, že na každého z členů se můžu zcela spolehnout.

Jan Cilich

Makléř týmu

„Na konci se mnou vždy všechno dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to ještě není konec.“

Odjakživa jsem se zajímal o nemovitosti a naplňovala mě práce s lidmi. V RE/MAXu jsem dostal příležitost učit se od nejlepších. Vážím si příjemné rodinné atmosféry a bezvadné spolupráce v našem týmu. Svým klientům rád nacházím nové domovy a baví mě poskytovat veškerý servis tak, aby se už o nic nemuseli starat. Pro své klienty chci být „Ferrari“.

Maryla Štarhová

Makléřka týmu

„Vždy jsem chtěla dělat věci tak trochu jinak – jinak, než je běžné. Při prodeji nemovitostí se řídím heslem „Neprodat první, ale nejlepší nabídce“. Najít tu nejlepší nabídku je předmětem mé práce.“

Nabyté zkušenosti ze své letité obchodní praxe jsem se rozhodla uplatnit v oblasti realit, kde obchodovanou komoditou je základní životní potřeba. Kde se mnohdy střetává rodinná historie, zakořeněné vzpomínky a hluboké emoce s novými životními představami, sny a cíli.

V týmu makléřů RE/MAXu se neustále učím od těch nejlepších. Díky tomu mohu být znalcem ve svém oboru, umět lidem profesionálně poradit a odpovědět na všechny potřebné otázky, a stát se tak součástí důležitých životních rozhodnutí.

Mgr. Martin Křivohlavý

Advokát

„I sebezapeklitější případ má své řešení.“

Od roku 2012 mám svou vlastní advokátní kancelář v České Lípě s pobočkou v Praze. Ve své praxi se zabývám občanským i trestím právem, často se rovněž věnuji právní ochraně spotřebitelů. Klienti Míry Štrojsy si tak mohou být jistí, že jsou se mnou v dobrých rukou – (s)právně a bezchybně ošetřená realitní transakce je mou vizitkou.

Dominik Holub

Marketingový specialista

„Každá nemovitost má své přednosti.“

Marketing nemovitostí se stále vyvíjí, základem ale zůstává krásně zpracovaná prezentace. Jako milovník architektury a designu jsem se ve své práci našel. Baví mě pomocí kvalitního videa a profesionálních fotografií přibližovat potenciálním klientům přednosti dané nemovitosti a pomáhat tak makléřům v jejich práci.

Lenka Štrojsová

Administrativní asistentka

„V životě je pro mě důležitá rodina a její soudržnost. Totéž se snažím vnést i do našeho týmu.“

V RE/MAX jsem srdcem od samého vzniku naší kanceláře roku 2006. Od roku 2011 pak jako makléřka, poté hypoteční makléřka a nyní jako týmová asistentka. Získané dovednosti ze své finanční a makléřské praxe plně využívám při současné práci. Ve všem mám ráda pořádek, jsem pečlivá, spolehlivá a těší mě poskytovat ostatním členům týmu administrativní podporu.

Lenka Cilichová

Administrativní asistentka

„Ty nejlepší okamžiky v životě se neplánují, jednoduše se stanou.“

K práci v RE/MAXU mě přivedl můj manžel, který byl prací tak nadšený, že jsme zatoužili pracovat společně v týmu spolu s ostatními. Mám kolem sebe ráda harmonii, a i v kanceláři mě těší mít kolem jen spokojené makléře a klienty. Snažím se, aby se u nás všichni cítili příjemně a měli vždy důvod se vracet.